Her finner du oss:

Langflåtveien 33
4017 STAVANGER

Tlf: 51 88 46 50
hei@treogstal.no

Våre åpningstider

Mandag-fredag
08.00 – 16.00

Ta kontakt, vi er klar!
Kontor og showroom:

Kontor og showroom ligger på motsatt side av Helgø matsenter på Mariero.

Reid Husvæg
Daglig leder


Ingen slår Reid i ergonomisk tilpasset kontorstol, vi snakker millimeter presisjon. Handlingens mann som løfter røret før han har ordene. Men ikke vær redd, når han setter i gang stopper det ikke, denne mannen kan jabbe. Har vi utfordringer som må løses, setter Reid himmel og jord i bevegelse og løser det!

Tlf: 98 20 94 90
Epost: reid@treogstal.no

Ronny Husvæg
Prosjektleder
Rune Jørgensen
Salgssjef


Kjernekar med enorm faglig kompetanse. Det hjelper å ha bakgrunn som montør. Rune sier alltid ja til en utfordring og kommer med gode anbefalinger. Pålitelig og god til å lytte er egenskaper som gir fantastiske resultater hos kundene våre.



Tlf: 98 20 94 94
Epost: rune@treogstal.no

Kate Hatlestad
Key Account Manager / HR


Si hei til orakelet vårt! Kate, som har stått støtt og stødig siden 1983! 
Hun er en solstråle med verdens beste hjemmebakst som både vi og kundene våre nyter godt av.
Har du spørsmål om priser eller produkter hjelper Kate deg. Systematisk, nøyaktig og veeldig nysgjerrig!

Tlf: 98 20 94 92
Epost: kate@treogstal.no

Dette er oss

Vi er et team som er opptatt av å skape med våre kunder.

Monika S. Larsen
Salgskonsulent


En racer på kontoret! Noe du vil bestille i en fei? Noe som må ordnes? Monika ordner det i rekordfart, og har logistikken helt på g. Smilende og omgjengelig. En smule kattegal.


Tlf: 98 20 94 93
Epost: monika@treogstal.no

Emilie H. Vedøy
Interiørarkitekt


Her snakker vi entusiasme! Er det et menneske med sans for form og glade farger er det Emilie man søker inspirasjon fra. Tegner det ene lekre forslaget etter det andre. Spontan og kreativ, og litt av en speider på si. Alltid klar for spennende interiøroppdrag!

Tlf: 51 88 45 50
Epost: emilie@treogstal.no

Hilde Groth Lura
Interiørkonsulent / Teamleder


Damen med alt på stell! Her snakker vi multitalentet på kontoret. Vil du ha tilbud, tegninger eller en prat om produkter fikser Hilde det lett som en plett. Kreativ og hjelpsom og har nesten litt irriterende god hukommelse!


Tlf: 51 88 46 50
Epost: hilde@treogstal.no

John Widding
Montørleder


Vil du ha møblene levert og montert? Da kommer John susende i lastebilen, til avtalt tid. Positiv gledesspreder med livslang erfaring i bransjen. Stålkontroll på de store leveransene.


Tlf: 51 88 46 50
Epost: john@treogstal.no

Elisabeth Frafjord Hole
Interiørarkitekt


Positivt ja-menneske med masse inspirerende og spennende løsninger i bagasjen. En kreativ sjel som lytter og tryller frem gode forslag på overraskende kort tid.


Tlf: 51 88 46 50
Epost: elisabeth@treogstal.no

Bjørn Nordhagen
Montør


Handy og smilende fagmann som løser små og store oppdrag. Bjørn er ekstra god på spesialinnredning som krever prikken over i-en.



Tlf: 51 88 46 50
Epost: bjorn@treogstal.no

Anita Ims
Interiørkonsulent


Gode kreative egenskaper kombinert med årevis lang erfaring fra montasje, der har du Anita. Kontorets potet som virkelig får jobben gjort. Hun løser små og store tegneoppdrag mens hun bidrar med kontorarbeid – multitasking på høyt nivå!


Tlf: 51 88 46 50
Epost: anita@treogstal.no

Stine Harestad
Interiørarkitekt


Presisjon og kreativitet lyser lang vei. Av Stine får du løsningsforslag som er svært gjennomtenkte med farger som harmonerer. Ei solstråle av ei dame.


Tlf: 51 88 46 50
Epost: stine@treogstal.no

Stig Hoem
Montør


Yngst på laget, men skal jammen ikke undervurderes. Dette er karen som alltid har en løsning på lur. Når alle andre er rådløse, kommer Stig med verktøyet.


Tlf: 51 88 46 50
Epost: stig@treogstal.no

Inventum Tre og Stål